Datum konání: 18.05.2024 Čas konání: od 15:00 hod. Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Strýhal – Vincour, Pokorný, Staněk, Drobný (87.Suchochleb) – Trejbal, Kolář (87. Filip), Blažek – Marek (70. Novák), Bekera N. (78.Hruška), Schober (87. Malina M.)
Rozhodčí: Tichý – Budil, Louda Žluté karty: 5:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 175

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Začátek zápasu patřil hostujícímu týmu. Držel nás kombinací v nižším postavení a vytvořil si 3 dobré brankové příležitosti. Přibližně po 30. minutě se hra vyrovnala a i náš tým si vytvořil šance, které jsme neproměnili a tak se šlo do poločasu bez branek. Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle. Byli jsme kvalitnějším a pohyblivějším mužstvem a po pěkné střele se ujali vedení. Poté jsme se více uklidnili a byli jsme více na míči a vytvářeli si další šance. Po dohraném rohu jsme zvýšili na 2:0 a ke konci zápasu pojistili tříbodové domácí vítězství po brejkové situaci. „