U17: RMSK Cidlina NB – FC Sellier & Bellot Vlašim

Datum konání: 01.09.2024 Čas konání: od 12:15 hod Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Husak – Zmítko (76 Syřiště), Lacek (67 Klouzek), Zíta, Kožíšek, Zanespal, Reil (67 Placák), Štrobich (60 Starý), Kareš, Drusan, Bradna (46 Knap)
Rozhodčí: Kriegler Žluté karty: 1:3 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 0:0 Diváci: 150

Komentář trenérů RMSK (Podhajský, Kareš, Zanespal):

„Dnes to v prvním poločase nebylo ono, jakoby si kluci zanechali zařazený nižší rychlostní stupeň z minulého zápasu, kdy to stačilo na vysoké vítězství. Vlašim nás však z tohoto pocitu vyvedla a mohli jsme za to draze zaplatit a utkání ztratit hned v prvním poločase, kdy jsme přežili velké šance soupeře. Do 10 minuty postupoval soupeř 3x sám na bránu a naše nově složená obranná trojice měla v tu chvíli o čem přemýšlet. Změnou rozestavění jsme jsme sice zalepili některé díry v naší obraně, ale zásadní změnu herního projevu to nepřineslo. Je třeba si přiznat, že defenzivní činnosti dnes žádnému z našich hráčů moc nevoněly. Úvodní poločas končí nezaslouženou remízou 1:1, krutou pro soupeře a milosrdnou pro nás. Druhý poločas už byl z naší strany koncentrovanější, hru skvěle oživili střídající hráči. Dnešek ukázal, že před námi je spousta práce a učení se dorosteneckému fotbalu. „